Poradna

Váš dotaz

Pro přesnější odpověď na Váš dotaz uveďte i Váš věk, výšku a aktuální váhu. Vámi uvedené údaje slouží pouze k odpovědi v této poradně a nebudou poskytnuty třetí straně.
Dotazy a odpovědi

Zdeňka 27.12.2022 12:46

Průchová

Proč nezasíláte přes zásilkovnu. Ceny nabízeného to zcela znehodnocuje PPL.

Lenka 07.10.2021 14:17

Dotaz

Dobrý den, začala jsem s proteinovou dietou, mám dostatek koktejlů, hledám produkty s pevnější konzistencí, ale s co nejméně kaloriemi /bohužel jakomile si přidám do dietního jídelníčku normální jídlo, ačkoliv se mi zdá, že je úplně dietní, tak přestávám hubnout/. Potřebovala bych tedy dietní produkty které se podobají normálnímu jídlu, ale mají co nejméně kalorií. Zaujal mne produkt Nugety s příchutí kuřete, chtěla bych je vyzkoušet, jen mám problém s tou přípravou. Nějak se mi nechce roztápět trouba a péct v ní pak 4malé nugetky. Je možno to připravit i jinak? Třeba na pánvi? Děkuji za odpověď.

Team Ketodiskont 07.10.2021 16:34

Dobrý den, ano je to možné a většina lidí to tak dělá. Nugetky je možné připravit na teflonové pánvi-na mírném ohni-prostě pozvolna. Je možno je opéci jako bramboráčky-vyzkoušejte jejich chuť-jsou voňavé a dobré :-) . Když k tomu přidáte jako přílohu nějaký zelený salát, budete mít velmi chutný dietní oběd či večeři. Držíme palce a přejeme Vám dobrou chuť!